İstanbul un Gelişmekte Olan İlçelerine Kıyas la Bakırköy e Bağlı Olan Yeşilyurt mahallesi Eski yerleşim yeri Olamka la Beraber Bakırköy ün Bütün Semtleri Gibi Nadide Bir Semt tir.Karaca Yapı Olaak Bizlerde Bakırköy ün Bütün Mahalle ve Semtlerinde Oldugu Gibi Yeşilyurt da Katlanır Cam Balkon , Sürgülü Cam Balkon,Isı Camlı Cam Balkon, Pimapen Cam Balkon .Alüminyum Doğrama ,Sineklik Sistemleri Gibi Ürün Yelpazesi Oldukça Geniş 22 Yıllık Tecrübe Deneyim le A Kalite Malzeme . 1.Sınıf İşçilikle Yeşilyurt ta İşinde Ehil Usta Kadromuzla Siz Yeşilyurt Sakinlerine Hizmetlerimiz Bütün Hızıyla Devam Etmektedir.

Sizlerede Bakırköy Yeşilyurt ta İseniz Cam ,Alüminyum ,Pvc Pencere Kapı Gibi İşlerinizde 22 Yıllık Tecrübemizden Verilen Sözü Tutan En Önemliside Yapılan İşlerinin Arkasında Duran Garantili Bir İş Yaptırmak İsterseniz Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız ..

Bizlere : TEL:0212 461 5558 whatshapp: 0532 594 0001 Nolu Numaralardan, Teknik Destek ,Yerinde Keşif, Fiyat Talep ,İş Tabiki İçin Arayabilirsiniz.

Yeşilyurt Piamapen Cam Balkon
Bakırköy Pimapen Cam Balkon Bayii

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle