Skip to content

Pimapen Katlanır Cam Balkon İstanbul Bayii

Pimapen Katlanır Cam Balkon İstanbul Bayii

Pimapen Katlanır Cam Modelleri

Karaca Yapı Pimapen, Katlanır Cam Balkon, Bayii Olan Firmamız İstanbul Geneli Pimapen ,Katlanır Cam Balkon,Pvc Pencere Kapı Aynalı Cam Balkon ,Füme Katlanır Cam Bakon ,Cam Kapı ,Gibi İşlerinizde Siz İstanbul luların Hizmetinde…….

Sizlerde İstanbul Avrupa Yakasında Yaşıyorsanız Pimapen Cam Balkon Gibi İşlerinizde Bizden Teklif Almadan Karar Vermyiniz..

TELEFON 0212 461 55 58   ONLİNE   0532 594 00 01

Karaca Cam Balkon1 Ankara Karaca Cam Balkon

CAM BALKON

Pimapen  Cam Balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.

Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Pimapen Cam Balkon Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…

Pimapen Cam Balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanısıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Pimapen Cam Balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…) Ayrıca Cama istenen desen , resim fon veya logo baskıları uygulanabilir , güvenlik ve değişik amaclara yönelik Film çekilebilir.Clearex (leke tutmaz cam yüzey) uygulaması yapılabilir.

Pimapen  Cam Balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar.Katlanır Cam Balkon Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır

cam balkon ankara, elit star cam balkon
cam balkon ankara, elit star cam balkon
cam balkon ankara, elit star cam balkon
cam balkon ankara, elit star cam balkon
cam balkon ankara, elit star cam balkon

Tavsiye Edilen Yazılar

WhatsApp Hattı
WhatsApp ile Gönder
error: İçerik korumalıdır !!
Call Now Button