hareketli küpeşte ile ilgili görsel sonucuHareketli Küpeşte Sistemleri Olarak Estetik Bir Görünümün Yanı Sıra Soğuk Hava Su Sızdırmazlıgıyla Mekanlarınızda Rahatlıgın Tadını Çıkartın .

İstanbul un Bürün İlçe ve Semtlerine Hareketli Küpeşte Çalışmalarımız Aktif Olarak İşinde Ehil Usta Kadromuzla Devam Etmektedir. İstanbul Hareketli Küpeşte Sistemleri

Detaylı Bilgi Montaj ve Sipariş Detay İçin Bizlere 0212 461 5558 -0532 594 0001 Nolu Numaralardan Ulaşabilirisniz..

 Karaca Glass Giyotin cam sistemleri otomatik ve manuel olarak benzersiz dikey  Giyotin cam sistemleri, geçiş olan yerlerde kapı, mekan içerisinde pencere veya cam korkuluk olarak kullanılmaktadır. Giyotin cam sistemi kullanım amacına uygun olarak modifiye edilmektedir. Kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ısı yalıtım beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Giyotin cam sisyemi taşıyıcı malzemeleri üst düzey güvenlik ve emniyet sağlamalıdır. Tüm giyotin cam sistemlerinde özel tasarım İtalyan triger kayış veya çelik mil silindirler kullanılmaktadır.. Tüp motor sistemleri 3 farklı markada kullanılabilmektedir. 3 yıl servis ve parça garantilidir. Giyotin cam sistemleri Karaca Cam bünyesinde otomatik motorlu veya manuel olarak üretilmektedir. Manuel sistemler daha çok rüzgar engelleme amaçlı ve ekonomik sistemler olarak tercih edilmektedir. Karaca Glass sistemleri yurt içi ve dışı uygulamalarımız   yer almaktadır.